Zelmer ZCK8024 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Průhledná
Kód: AGDZELCZE0106
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZCK8024 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Průhledná| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Barva | Černá, Průsvitné, Bílá |
| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Základní materiál | Sklo, Nerezová ocel |
| Funkce uchování teploty | Ne |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Nastavitelný termostat | Ne |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Filtrace | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2200 W |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Osvětlení | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Kontrolka | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.31 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269346776 |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Szín: | Fekete, Áttetsző, fehér |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Alapanyag: | Üveg, Rozsdamentes acél |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Szűrés: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Szélesség: | 190 mm |
| Magasság: | 240 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Világítás: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

