Zelmer ZCK8011 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDZELCZE0102
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zelmer ZCK8011 elektrická konvice 1,7 l 2200 W Černá, Nerezová ocel| Objem zásobníku vody | 1,7 l |
| Indikátor úrovně vody | Ano |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Barva | Nerezová ocel, Černá |
| Typ ovládání | Páčka |
| Filtrace | Ano |
| Základní materiál | Sklo |
| Ochrana proti zapnutí bez vody | Ano |
| Vyjímatelný filtr | Ano |
| Skrytý výhřevný prvek | Ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 2200 W |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výklopné víko | Ano |
| Široce otevíratelné víko | Ano |
| Otočitelnost o 360° | Ano |
| Bezkabelový | Ano |
| Podsvětlený vypínač | Ano |
| Kontrolka | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Typ otevření víka | Manuální |
| Uzamykatelné víko | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5908269346752 |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Szűrés: | Igen |
| Alapanyag: | Üveg |
| Víz nélküli indítás elleni védelem: | Igen |
| Kivehető szűrő: | Igen |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 2200 W |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Szélesre nyíló fedél: | Igen |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Világítás: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Kézikönyv |
| Zárható fedél: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

