Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve Single Velikost S
Kód: FIRTHBMAS0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Therabody RecoveryPulse Arm Sleeve Single Velikost S| Vyměnitelná baterie | Ano |
| Typ zdroje | Baterie |
| Doba provozu | 45 min |
| Rozměry baterie | 47 x 52 x 11 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Velikost (S/M/L) | S |
| Barva | Černá |
| Typy masáže | Kompresní masáž |
| Materiál | Nylon, Polyester, Germanium |
| Lze prát v pračce | Ano |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Obvod bicepsu | 23 - 30 cm |
| Správné použití | Ruce |
| Voděodolný | Ano |
| Počet rychlostí vibrace | 3 |
| Kazetové úložné pouzdro | Ano |
| Kohoutek v ceně | Ano |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Adaptér zástrčky | Ano |
| Varování | Používejte jej v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze., Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Massage equipment |
|---|---|
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 810036057837 |
| Vyměnitelná baterie: | Ano |
| Typ zdroje: | Baterie |
| Doba provozu: | 45 min |
| Rozměry baterie: | 47 x 52 x 11 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Velikost (S/M/L): | S |
| Barva: | Černá |
| Typy masáže: | Kompresní masáž |
| Materiál: | Nylon, Polyester, Germanium |
| Lze prát v pračce: | Ano |
| Typ ovládání: | Tlačítko |
| Obvod bicepsu: | 23 - 30 cm |
| Správné použití: | Ruce |
| Voděodolný: | Ano |
| Počet rychlostí vibrace: | 3 |
| Kazetové úložné pouzdro: | Ano |
| Kohoutek v ceně: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Adaptér zástrčky: | Ano |
| Varování: | Používejte jej v souladu s pokyny uvedenými v návodu k obsluze., Nepoužívejte na poškozenou pokožku nebo rány., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

