Termosz Kambukka Olympus 300 ml, Cafe Crema
Kód: AGDKABTKT0081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termoska Kambukka Olympus 300 ml, Cafe Crema| Kapacita | 0,3 l |
| Rukojeť | Ne |
| Bez obsahu BPA | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Uzamykatelné víko | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Bronzová |
| Objem | 300 ml |
| Výška | 135,8 mm |
| Průměr výrobku | 71 mm |
| Výška (bez víka) | 11,6 cm |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.225 kg |
| EAN vonalkód: | 5407005144916 |
| Kapacitás: | 0,3 liter |
| Fogantyú: | Nem |
| BPA-mentes: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Zárható fedél: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Bronz |
| Kötet: | 300 ml |
| Magasság: | 135,8 mm |
| Termék átmérője: | 71 mm |
| Magasság (fedél nélkül): | 11,6 cm |
| Súly: | 210 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

