Termoska ESBIT Vacuum Flask 750ml, olivově zelená
Kód: AGDEBTTKT0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termoska ESBIT Vacuum Flask 750ml, olivově zelená| Kapacita | 0,75 l |
| Nejlepší použití | Kempink, Denní používání, Sportovní aktivita, Cestování |
| Barva | Olivový |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Typ produktu | Termoska |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Počet zástrček | 2 |
| Počet skleniček | 2 |
| Udržování tepla | Ano |
| Dvojitá stěna | Ano |
| Výška | 230 mm |
| Průměr | 9 cm |
| Hmotnost | 479 g |
| Množství | 1 |
| Neobsahuje | Bisfenol A |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.61 kg |
| EAN vonalkód: | 4260149876331 |
| Kapacitás: | 0,75 liter |
| Legjobb felhasználás: | Kempingezés, Napi használat, Sporttevékenység, Utazás |
| Szín: | Olajbogyó |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Terméktípus: | Termosz |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Poharak száma: | 2 |
| Melegen tartás: | Igen |
| Dupla falú: | Igen |
| Magasság: | 230 mm |
| Átmérő: | 9 cm |
| Súly: | 479 g |
| Összeg: | 1 |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

