Sloupový ventilátor XXL 90W
Kód: AGDBLOWEN0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sloupový ventilátor XXL 90W| Délka šňůry | 1,8 m |
| Počet rychlostí | 3 |
| Nastavení výšky | Ne |
| Autooscilace | Ano |
| Model | Věžový ventilátor |
| Barva | Černá |
| Umístění | Podlaha |
| Základní materiál | Kov |
| Spotřeba elektrické energie | 90 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 V |
| Typ zdroje | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1240 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Varování | Během provozu spotřebiče nezakrývejte přívody a odvody vzduchu., Buďte obzvláště opatrní při používání zařízení v přítomnosti dětí., Nepoužívejte ventilátor nebo dmychadlo v blízkosti vody. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| Súly: | 4.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804147299 |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Önoszcilláció: | Igen |
| Modell: | |
| Szín: | Fekete |
| Elhelyezkedés: | Emelet |
| Alapanyag: | Fém |
| Áramfogyasztás: | 90 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Szélesség: | 250 mm |
| Magasság: | |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Figyelmeztetés: | Ne takarja le a levegő bemeneti és kimeneti nyílásait, amíg a készülék működik., Legyen különösen óvatos, ha gyermekek jelenlétében használja a készüléket., Ne használjon ventilátort vagy fúvót víz közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

