Sloupový ventilátor 90W LCD + dálkové ovládání
Kód: AGDBLOWEN0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sloupový ventilátor 90W LCD + dálkové ovládání| Základní materiál | ABS, Plast |
| Barva | Černá |
| Model | Věžový ventilátor |
| Nastavení výšky | Ne |
| Délka šňůry | 1,8 m |
| Autooscilace | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Umístění | Podlaha |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220 V |
| Spotřeba elektrické energie | 90 W |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 880 mm |
| Typ balení | Krabice |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| Súly: | 2.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804128366 |
| Alapanyag: | ABS, Műanyag |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | |
| Magasságállítás: | Nem |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Önoszcilláció: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Elhelyezkedés: | Emelet |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220V |
| Áramfogyasztás: | 90 W |
| Szélesség: | 220 mm |
| Magasság: | 880 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

