Podlahový ventilátor Ravanson WT-60C
Kód: AGDRAVWEN0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Podlahový ventilátor Ravanson WT-60C| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Umístění | Podlaha |
| Materiál | Ocel |
| Model | Vertikální domácí ventilátor |
| Barva | Černá |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Průměr větráku | 60 cm |
| Kmitání | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Spotřeba elektrické energie | 160 W |
| Typ zdroje | AC |
| Hmotnost | 8,1 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| Súly: | 9.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5902230901933 |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Umístění: | Podlaha |
| Materiál: | Ocel |
| Model: | Vertikální domácí ventilátor |
| Barva: | Černá |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Průměr větráku: | 60 cm |
| Kmitání: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Spotřeba elektrické energie: | 160 W |
| Typ zdroje: | AC |
| Hmotnost: | 8,1 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

