Podlahový ventilátor BLOW 18"/45cm 200W
Kód: AGDBLOWEN0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Podlahový ventilátor BLOW 18"/45cm 200W| Počet lopatek ventilátoru | 3 |
| Model | Domácí vrtulový ventilátor |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Nízká spotřeba energie | Ano |
| Snadná instalace | Ano |
| Nastavení výšky | Ne |
| Základní materiál | Kov |
| Barva | Stříbrná |
| Ochranná mřížka | Ano |
| Umístění | Podlaha |
| Délka šňůry | 1,8 m |
| Počet rychlostí | 3 |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Spotřeba elektrické energie | 200 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hloubka | 175 mm |
| Šířka | 560 mm |
| Výška | 560 mm |
| Průměr | 45 cm |
| Typ balení | Krabice |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| Súly: | 5.38 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804118343 |
| Ventilátorlapátok száma: | 3 |
| Modell: | Otthoni propeller ventilátor |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Ezüst |
| Védőrács: | Igen |
| Elhelyezkedés: | Emelet |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Áramfogyasztás: | 200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Mélység: | 175 mm |
| Szélesség: | 560 mm |
| Magasság: | 560 mm |
| Átmérő: | 45 cm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

