Philips 5000 series HR3020/20 Mixér
Kód: AGDPHIMIB0163
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series HR3020/20 Mixér| Příkon | 1000 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Odnímatelné víko | Ano |
| Barva | Nerezová ocel, Šedá |
| Model | Stojací mixér |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Odnímatelný nůž | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Šířka | 181 mm |
| Výška | 412 mm |
| Hloubka | 164 mm |
| Typ ovládání | Otočné |
| Drcení ledu | Ano |
| Pulzní spínač | Ano |
| Počet rychlostí | 3 |
| Obsah nádoby | 2 l |
| Varování | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění. |
| Základní materiál | Plast |
| Materiál mixovací mísy | Plast |
| Materiál shaftu | Nerezová ocel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.86 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389032615 |
| Příkon: | 1000 W |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Odnímatelné víko: | Ano |
| Barva: | Nerezová ocel, Šedá |
| Model: | Stojací mixér |
| Vyjímatelná miska: | Ano |
| Odnímatelný nůž: | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce: | Ano |
| Šířka: | 181 mm |
| Výška: | 412 mm |
| Hloubka: | 164 mm |
| Typ ovládání: | Otočné |
| Drcení ledu: | Ano |
| Pulzní spínač: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Obsah nádoby: | 2 l |
| Varování: | Výrobek je určen pouze pro použití v domácnosti., Neponořujte pohonnou jednotku do vody ani jiných kapalin., Upozornění: Přístroj obsahuje ostré nože. Dbejte na to, aby nedošlo ke zranění. |
| Základní materiál: | Plast |
| Materiál mixovací mísy: | Plast |
| Materiál shaftu: | Nerezová ocel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

