Philips 3000 series PowerPro Compact FC9331 Bezsáčkový vysavač
Kód: AGDPHIODK0250
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 series PowerPro Compact FC9331 Bezsáčkový vysavač| Roční spotřeba energie | 25 kWh |
| Příkon (IEC) | 750 W |
| Barva | Modrá, Stříbrná, Černá |
| Materiál kol | Guma |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 1,5 l |
| Množství trubicových částí | 2 |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Model | Cylindrový |
| Vysávání | Suchý |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Materiál trubky | Kov |
| Výška balení | 315 mm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Hloubka balení | 252 mm |
| Výška | 247 mm |
| Šířka | 281 mm |
| Šířka balení | 320 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Délka kabelu | 6 m |
| Maximální výkon | 900 W |
| Max. podtlak | 16,8 kPa |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Třída HEPA | HEPA 13 |
| Hlučnost | 79 dB |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Pracovní dosah | 9 m |
| Správné použití | Domácí |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Vzduchový filtr | Filtr proti alergiím |
| Proud vzduchu | 27,8 l/s |
| Návod na použití | Ano |
| Manuál z recyklovaného papíru | Ano |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
| Držadlo | Ano |
| Prostor pro příslušenství v rukojeti | Ano |
| Délka šňůry | 6 m |
| Varování | Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu. |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 7.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389036552 |
| Éves energiafogyasztás: | 25 kWh |
| Energiafogyasztás (IEC): | 750 W |
| Szín: | Kék, Ezüst, Fekete |
| Kerék anyaga: | Gumi |
| A porzsák/tartály térfogata: | 1,5 liter |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége: | 2 |
| Cső típusa: | Teleszkópos |
| Modell: | Hengerfej |
| Porszívózás: | Száraz |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Cső anyaga: | Fém |
| Csomag magassága: | 315 mm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 252 mm |
| Magasság: | 247 mm |
| Szélesség: | 281 mm |
| Csomag szélessége: | 320 mm |
| Mélység: | 410 mm |
| Kábelhossz: | 6 méter |
| Maximális teljesítmény: | 900 W |
| Max. vákuum: | 16,8 kPa |
| Felületek tisztítása: | Szőnyeg, Kemény padló |
| HEPA osztály: | HEPA 13 |
| Zajszint: | 79 dB |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Működési tartomány: | 9 méter |
| Helyes használat: | Otthon |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklon |
| Légszűrő: | Allergia szűrő |
| Légáramlás: | 27,8 l/s |
| Használati utasítás: | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| Réstisztító eszköz: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Tartozékrekesz a fogantyúban: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

