Philips 1200 series Plně automatické kávovary řady 1200 EP1220/00
Kód: AGDPHIEXP0154
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 1200 series Plně automatické kávovary řady 1200 EP1220/00| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Režim úspory energie | Ano |
| Maximální spotřeba energie | 1500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Příkon | 1500 W |
| Maximální provozní tlak | 15 bar |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Šířka | 246 mm |
| Výška | 371 mm |
| Hmotnost | 7,5 kg |
| Hloubka | 433 mm |
| Odnímatelná nádoba na přípravu | Ano |
| Automatické propláchnutí a naváděné odvápnění | Ano |
| Maximální výška hrnků | 15 cm |
| Packaging recyclability rate | 95% |
| Rozsah nastavitelné výšky výpusti | 75 - 145 mm |
| Kompatibilita s filtrem | AquaClean |
| Počet mlýnků | 1 kusů |
| Počet nastavení brusky | 12 |
| Objem zásobníku vody | 1,8 l |
| Systém na horkou vodu | Ano |
| Typ kávovaru | Plně automatické |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Vodní filtr | Ano |
| Typ produktu | Espresso kávovar |
| Parní tryska | Ano |
| Typ mlýnku | Keramická bruska |
| Kapacita nádoby na kávová zrna | 275 g |
| Typ náplně | Kávová zrna |
| Funkce uchování teploty | Ne |
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Nastavitelná sílá kávy | Ano |
| Kontrola aroma před přípravou kávy | Ano |
| Počet odtoků | 2 |
| Nastavitelný mlýnek | Ano |
| Počet teplotních nastavení | 3 |
| Zásobník na uvařenou kávu | Pohár |
| Samočisticí | Ne |
| Vestavěný mlýnek | Ano |
| Odvápňovací systém | Ano |
| Kapacita kontejneru na použité kapsle | 12 kusů |
| Vestavěný displej | Ano |
| Délka šňůry | 1 m |
| Bluetooth | Ne |
| Barva | Černá |
| Vyměnitelný překapávací zásobník | Ano |
| Odnímatelná jednotka vaření/infuze | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky, Dotyk |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Indikátor vodního kamene | Ano |
| Příprava horkých a studených nápojů | Ne |
| Více nápojů | Ano |
| Příprava espressa | Ano |
| Příprava kávy | Ano |
| Příprava cappuccina | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| Súly: | 9.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103894667 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Maximális energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Maximális üzemi nyomás: | 15 bar |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Szélesség: | 246 mm |
| Magasság: | 371 mm |
| Súly: | 7,5 kg |
| Mélység: | 433 mm |
| Kivehető előkészítő tartály: | Igen |
| Automatikus öblítés és irányított vízkőtelenítés: | Igen |
| A csészék maximális magassága: | 15 cm |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 95% |
| Állítható kifolyó magasságtartomány: | 75 - 145 mm |
| Szűrőkompatibilitás: | AquaClean |
| Darálók száma: | 1 darab |
| Darálási beállítások száma: | 12 |
| Víztartály térfogata: | 1,8 liter |
| Melegvíz-rendszer: | Igen |
| Kávéfőző típusa: | Teljesen automatikus |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Vízszűrő: | Igen |
| Terméktípus: | Eszpresszó kávéfőző |
| Gőzfúvóka: | Igen |
| Daráló típusa: | Kerámia őrlő |
| Kávébabtartály kapacitása: | 275 g |
| Töltelék típusa: | Kávébabok |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Állítható kávéerősség: | Igen |
| Aromavizsgálat kávéfőzés előtt: | Igen |
| Lefolyók száma: | 2 |
| Állítható daráló: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Főzött kávé tartály: | Csésze |
| Öntisztító: | Nem |
| Beépített daráló: | Igen |
| Vízkőtelenítő rendszer: | Igen |
| A használt kapszulatartály kapacitása: | 12 darab |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Bluetooth: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Cserélhető csepptálca: | Igen |
| Kivehető főző-/infúziós egység: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Érintés |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Vízkőjelző: | Igen |
| Meleg és hideg italok készítése: | Nem |
| Több ital: | Igen |
| Eszpresszó készítése: | Igen |
| Kávéfőzés: | Igen |
| Kapucsínó készítése: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

