Parní čistič HDR 8735 HEINRICH'S
Kód: AGDHNCMPA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Parní čistič HDR 8735 HEINRICH'S| Příkon | 1350 W |
| Kabelové připojení | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Barva | Modrá, Bílá |
| Kapacita | 0,35 l |
| Model | Přenosný parní čistič |
| Šířka | 140 mm |
| Hmotnost | 2,28 kg |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Doba nahřívání | 0,5 min |
| Tlak páry | 3 bar |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Čisticí povrchy | Čalounění, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Dlaždice, Stěny, Fugy, Vybavení kuchyně |
| Teplota (max) | 110 °C |
| Včetně hubice na podlahu | Ano |
| Trychtýř | Ano |
| Mytí oken tryskami | Ano |
| Prodlužovací trubka | Ano |
| Povrchová hubice | Ano |
| Odměrka | Ano |
| Varování | Nikdy nesměřujte proud páry přímo na osoby, zvířata nebo předměty, které by mohly být poškozeny párou., Používejte pouze v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku popálení., Při plnění nádrže vodou zajistěte, aby byl přístroj vypnutý a vychladlý. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Steam cleaners |
|---|---|
| Súly: | 2.71 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707283465 |
| Příkon: | 1350 W |
| Kabelové připojení: | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 220-240 V |
| Barva: | Modrá, Bílá |
| Kapacita: | 0,35 l |
| Model: | Přenosný parní čistič |
| Šířka: | 140 mm |
| Hmotnost: | 2,28 kg |
| Výška: | 260 mm |
| Hloubka: | 230 mm |
| Doba nahřívání: | 0,5 min |
| Tlak páry: | 3 bar |
| Zabezpečení proti přehřátí: | Ano |
| Čisticí povrchy: | Čalounění, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Dlaždice, Stěny, Fugy, Vybavení kuchyně |
| Teplota (max): | 110 °C |
| Včetně hubice na podlahu: | Ano |
| Trychtýř: | Ano |
| Mytí oken tryskami: | Ano |
| Prodlužovací trubka: | Ano |
| Povrchová hubice: | Ano |
| Odměrka: | Ano |
| Varování: | Nikdy nesměřujte proud páry přímo na osoby, zvířata nebo předměty, které by mohly být poškozeny párou., Používejte pouze v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku popálení., Při plnění nádrže vodou zajistěte, aby byl přístroj vypnutý a vychladlý. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

