Maestro MR-357 Parní napařovač oděvů Šedý
Kód: AGDMEOMPA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-357 Parní napařovač oděvů Šedý| Funkce vertikálního a horizontálního napařování | Ano |
| Bezpečné pro všechny typy látek | Ano |
| Stálý výstup páry | 18 ± 5 g/min |
| Skládací design | Ano |
| Objem zásobníku vody | 0,18 l |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Rychlé zahřátí | Ano |
| Typ zařízení | Ruční parní čistič |
| Barva | Šedá, Černá |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence pohybové interpolace | 50 Hz |
| Příkon | 1500 W |
| Varování | Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Nepoužívejte napařovač v blízkosti hořlavých materiálů., Spotřebič používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku popálení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Steam cleaners |
|---|---|
| Súly: | 0.94 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144675081 |
| Funkce vertikálního a horizontálního napařování: | Ano |
| Bezpečné pro všechny typy látek: | Ano |
| Stálý výstup páry: | 18 ± 5 g/min |
| Skládací design: | Ano |
| Objem zásobníku vody: | 0,18 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Rychlé zahřátí: | Ano |
| Typ zařízení: | Ruční parní čistič |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Vstupní napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence pohybové interpolace: | 50 Hz |
| Příkon: | 1500 W |
| Varování: | Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah vlhkosti., Nepoužívejte napařovač v blízkosti hořlavých materiálů., Spotřebič používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku popálení. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

