Maestro MR-3530-20 Hrnec se sklopnými rukojeťmi 3,2 l
Kód: AGDMEOGAR0182
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-3530-20 Hrnec se sklopnými rukojeťmi 3,2 l| Barva rukojeti | Černá/červená |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Materiál víka | Sklo |
| Vhodné pro plotny | Keramický, Halogen, Indukční, Plyn, Utěsněná plotna, Elektrický |
| Barva | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti | Plastové |
| Víčko v ceně | Ano |
| Odklopitelný úchyt | Ano |
| Kapacita pánve | 3,2 l |
| Průměr polévkového hrnce | 20 cm |
| Počet kastrolů | 1 kusů |
| Počet víček | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1.79 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268320117 |
| Barva rukojeti: | Černá/červená |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Materiál víka: | Sklo |
| Vhodné pro plotny: | Keramický, Halogen, Indukční, Plyn, Utěsněná plotna, Elektrický |
| Barva: | Nerezová ocel |
| Materiál rukojeti: | Plastové |
| Víčko v ceně: | Ano |
| Odklopitelný úchyt: | Ano |
| Kapacita pánve: | 3,2 l |
| Průměr polévkového hrnce: | 20 cm |
| Počet kastrolů: | 1 kusů |
| Počet víček: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

