Lis na citrusy Concept CE-3520
Kód: AGDCNCWYC0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lis na citrusy Concept CE-3520| Nastavení hrdla | Ano |
| Nádoba na drť | Ano |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Nádoba na džus | Ano, 0,75 l |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Barva | Černá, Nerezová ocel, Šedá |
| Úchyty | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Typ produktu | Vymačkávač citrusů |
| Zabezpečení proti přehřátí | Ano |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Příkon | 160 W |
| Hlučnost | 68 dB |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Lis na citrusové plody | Ano |
| Varování | Uchovávejte zařízení mimo dosah dětí., Před čištěním nebo údržbou přístroj vypněte., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin. |
| Materiál | Nerezová ocel, Technopolymer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Citrus juicers |
|---|---|
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8595631001554 |
| Torokbeállítás: | Igen |
| Őrlőtartály: | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Gyümölcslé tartály: | Igen, 0,75 liter |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Szín: | Fekete, Rozsdamentes acél, Szürke |
| Fogantyúk: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Terméktípus: | Citrusfacsaró |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 160 W |
| Zajszint: | 68 dB |
| Súly: | 2,3 kg |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Citrusprés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Kapcsolja ki a készüléket tisztítás vagy karbantartás előtt., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, Technopolimer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

