Láhev s filtrem Cold Brew Tea 750 ml HARIO, matná zelená
Kód: AGDHARBUF0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Láhev s filtrem Cold Brew Tea 750 ml HARIO, matná zelená| Barva | Zelená |
| Jednoduché používání | Ano |
| Bez obsahu BPA | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Kapacita | 0,75 l |
| Materiál | Silikon, Sklo |
| Síto | Ano |
| Uzamykatelné víko | Ano |
| Rukojeť | Ano |
| Průměr | 8,7 cm |
| Výška | 300 mm |
| Objem | 750 ml |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Filter bottles |
|---|---|
| Súly: | 0.476 kg |
| EAN vonalkód: | 4977642038370 |
| Szín: | Zöld |
| Könnyen használható: | Igen |
| BPA-mentes: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kapacitás: | 0,75 liter |
| Anyag: | szilikon, Üveg |
| Képernyő: | Igen |
| Zárható fedél: | Igen |
| Fogantyú: | Igen |
| Átmérő: | 8,7 cm |
| Magasság: | 300 mm |
| Kötet: | 750 ml |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

