Kuchyňský robot Proficook PC-KM 1096
Kód: AGDPFOROK0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kuchyňský robot Proficook PC-KM 1096| Vnitřní kapacita | 10 l |
| Napájecí zdroj | AC |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 / 60 Hz |
| Příkon | 1500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Barva | Stříbrná |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Časovač | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Hloubka | 437 mm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Výška | 420 mm |
| Šířka | 167 mm |
| Úschovná miska | Ano |
| Včetně míchače | Ano |
| Šlehací metličky | Ano |
| Varování | Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 14.39 kg |
| EAN vonalkód: | 4006160010961 |
| Belső kapacitás: | 10 liter |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 / 60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Szín: | Ezüst |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Mélység: | 437 mm |
| Súly: | 11 kg |
| Magasság: | 420 mm |
| Szélesség: | 167 mm |
| Tárolótál: | Igen |
| Beleértve a keverőt: | Igen |
| Habverők: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

