KitchenAid 5KSM125EAC álló mixer 300 W krémszínű
Kód: AGDKITROK0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KitchenAid 5KSM125EAC Stojací mixér 300 W Krém| Model | Stojací mixér |
| Délka šňůry | 1,45 m |
| Obsah nádoby | 4,8 l |
| Rotace planet | Ano |
| Název barvy | ALMOND CREAM |
| Počet rychlostí | 10 |
| Typ ovládání | Páčka |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Mixovací funkce | Tlučení, Hnětění, Míchání, Whisking |
| Typ motoru | AC |
| Rychlost otáčení | 220 ot/min |
| Příslušenství vhodné do myčky | Ano |
| Nastavitelná rychlost | Ano |
| Barva | Krém |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Typ konektoru | Typ C |
| Příkon | 300 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost | 10,4 kg |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Šířka balení | 406 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,5 kg |
| Hloubka balení | 273 mm |
| Výška balení | 413 mm |
| Šlehací metličky | Ano |
| Háky na těsto | Ano |
| Mísa | Ano |
| Šlehač | Ano |
| Varování | Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení., Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin., Nepoužívejte s poškozeným napájecím kabelem nebo zástrčkou. |
| Materiál | Pozinkovaná ocel |
| Materiál nádoby | Nerezová ocel |
| Základní materiál | Zinek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Food processors |
|---|---|
| Súly: | 12.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5413184200794 |
| Modell: | Álló mixer |
| Kábelhossz: | 1,45 m |
| Tartály tartalma: | 4,8 liter |
| Bolygóforgás: | Igen |
| Szín neve: | MANDULAKrém |
| Sebességfokozat száma: | 10 |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Keverési funkció: | Habverés, dagasztás, keverés, habverés |
| Motor típusa: | Légkondicionáló |
| Forgási sebesség: | 220 fordulat/perc |
| Mosogatógépben mosható tartozékok: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Krém |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Energiafogyasztás: | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Súly: | 10,4 kg |
| Szélesség: | 240 mm |
| Magasság: | 360 mm |
| Mélység: | 370 mm |
| Csomag szélessége: | 406 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 273 mm |
| Csomag magassága: | 413 mm |
| Habverők: | Igen |
| Tésztahorgok: | Igen |
| Tál: | Igen |
| Legyintés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt válassza le a készüléket az áramforrásról., Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba., Ne használja sérült tápkábellel vagy csatlakozódugóval. |
| Anyag: | Horganyzott acél |
| Tartály anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Alapanyag: | Cink |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

