Gorenje GI6401BCE Fekete Beépített Indukciós Főzőlap 59,5 cm-es zónákkal 4 zóna/zónák
Kód: AGDGJEPGZ0133
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gorenje GI6401BCE Černá Vestavěné 59.5 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Typ konektoru | Bez zástrčky |
| Proud | 0 A |
| Příkon (plyn) | 0 W |
| Příkon (elektřina) | 7000 W |
| Bezpečnostní spínač | Ne |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Umístění varné zóny 1 | Levý přední |
| Typ varné zóny 3 | Velký |
| Zvýšení výkonu varné zóny 4 | 1500 W |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vepředu |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Kryt varné desky | Ne |
| Průměr varné zóny 3 | 180 mm |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Elektrický |
| Průměr varné zóny 1 | 180 mm |
| Zdroj varné zóny 4 | Elektrický |
| Výkon varné zóny 4 | 1200 W |
| Tvar varné zóny 4 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vzadu |
| Zvýšení výkonu varné zóny 3 | 2000 W |
| Typ varné zóny 1 | Střední |
| Zdroj varné zóny 3 | Elektrický |
| Tvar varné zóny 3 | Kulatý |
| Umístění varné zóny 2 | Levá zadní část |
| Výkon varné zóny 3 | 1500 W |
| Tvar varné zóny 2 | Kulatý |
| Tvar varné zóny 1 | Kulatý |
| Počet plynových varných zón | 0 zóna/zón |
| Typ varné zóny 4 | Malý |
| Kombinovaná zóna | Ne |
| Výkon varné zóny 1 | 1200 W |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Šířka varné desky | 59.5 cm |
| Průměr varné zóny 4 | 180 mm |
| Výkon varné zóny 2 | 1500 W |
| Zdroj varné zóny 1 | Elektrický |
| Větší intenzita varné zóny 1 | 1500 W |
| Typ varné zóny 2 | Střední |
| Zvýšení výkonu varné zóny 2 | 2000 W |
| Průměr varné zóny 2 | 180 mm |
| Barva | Černá |
| Instalační šířka oddílu | 56,4 cm |
| Instalační hloubka přihrádky (min) | 49 cm |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Minimální šířka skříně | 56 cm |
| Instalační výška oddílu | 5 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Výška | 60 mm |
| Instalační hloubka oddílu | 49 cm |
| Hloubka | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,6 kg |
| Výška balení | 115 mm |
| Hloubka balení | 645 mm |
| Šířka balení | 690 mm |
| Funkce uchování teploty | Ano |
| Plynulý regulátor teploty | Ne |
| Funkce Boost | Ano |
| Počet funkcí Boost | 4 |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Indikátor zbytkového tepla | Ano |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Indikátor zapnutí varné desky | Ano |
| Časovač | Ano |
| Typ časovače | Digitální |
| Dětský zámek | Ano |
| Vestavěný displej | Ano |
| Zabudovaná kapuce | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 11.1 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782757457 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Csatlakozó típusa: | Csatlakozó nélkül |
| Jelenlegi: | 0 A |
| Energiafogyasztás (gáz): | 0W |
| Energiafogyasztás (villamos energia): | 7000 W |
| Biztonsági kapcsoló: | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Az 1. főzőzóna helye: | Bal első |
| 3-as típusú főzőzóna: | Nagy |
| A 4. főzőzóna teljesítményének növelése: | 1500 W |
| A 4. főzőzóna helye: | Jobb első |
| Felületi anyag: | Üvegkerámia |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Főzőlap fedél: | Nem |
| Főzőzóna átmérője 3: | 180 mm |
| Főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Elektromos főzőzónák száma: | 4 zóna/zónák |
| Áramforrás az égőfejhez/főzőzónához 2: | Elektromos |
| 1. főzőzóna átmérője: | 180 mm |
| 4. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőzóna teljesítménye: 4: | 1200 W |
| Főzőzóna alakja 4: | Kerek |
| A 3. főzőzóna helye: | Jobb hátsó |
| A 3. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2000 W |
| 1. típusú főzőzóna: | Közepes |
| 3. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Főzőzóna alakja 3: | Kerek |
| A 2. főzőzóna helye: | Bal hátsó rész |
| 3. főzőzóna teljesítménye: | 1500 W |
| 2. főzőzóna alakja: | Kerek |
| 1. főzőzóna alakja: | Kerek |
| Gáz főzőzónák száma: | 0 zóna/zónák |
| 4-es típusú főzőzóna: | Kicsi |
| Kombinált zóna: | Nem |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1200 W |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Főzőlap szélessége: | 59,5 cm |
| Főzőzóna átmérője: 4: | 180 mm |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1500 W |
| 1. főzőzóna áramforrása: | Elektromos |
| Az 1. főzőzóna fokozott intenzitása: | 1500 W |
| 2. típusú főzőzóna: | Közepes |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 2000 W |
| 2. főzőzóna átmérője: | 180 mm |
| Szín: | Fekete |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56,4 cm |
| Tálca beépítési mélysége (min.): | 49 cm |
| Súly: | 9,6 kg |
| Minimális szekrényszélesség: | 56 cm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 5 cm |
| Szélesség: | 590 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 49 cm |
| Mélység: | 520 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,6 kg |
| Csomag magassága: | 115 mm |
| Csomagolási mélység: | 645 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Folyamatos hőmérséklet-szabályozó: | Nem |
| Boost funkció: | Igen |
| Boost funkciók száma: | 4 |
| Ellenőrzési hely: | Elülső |
| Maradékhő-jelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Főzőlap bekapcsolt állapotát jelző fény: | Igen |
| Időzítő: | Igen |
| Időzítő típusa: | Digitális |
| Gyerekzár: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Beépített páraelszívó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

