Beztuková fritéza Breville VDF131X
Kód: AGDBRVFRY0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beztuková fritéza Breville VDF131X| Kapacita | 9 l |
| Typ produktu | Fritéza bez tuku |
| Funkce pečení | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Teplotní rozsah | 50 - 200 °C |
| Časovač | Ano |
| Přístroj na výrobu chipsů | Ano |
| Počet programů | 6 |
| Nepřilnavý povrch | Ano |
| Příkon | 1700 W |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Vyjímatelná miska | Ano |
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Příslušenství lze mýt v myčce | Ano |
| Typ konstrukce | Samostarný |
| Hmotnost | 5,95 kg |
| Šířka | 349 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 309 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Uživatelská příručka | Ano |
| Množství (vnitřní karton) | 1 kusů |
| Typ displeje | Digitální |
| Vestavěný displej | Ano |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Ergonomický úchop | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Varování | Chraňte před dětmi., Ujistěte se, že je fritéza řádně uzemněna., Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu., Při manipulaci s horkým olejem buďte opatrní. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 8.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5060853630583 |
| Kapacitás: | 9 liter |
| Terméktípus: | Zsírmentes fritőz |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Hőmérséklet-tartomány: | |
| Időzítő: | Igen |
| Chipsgyártó gép: | Igen |
| Programok száma: | 6 |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1700 W |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Súly: | |
| Szélesség: | 349 mm |
| Magasság: | 390 mm |
| Mélység: | 309 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
| Kijelző típusa: | Digitális |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

