BEZDRÁTOVÝ VERTIKÁLNÍ VYSAVAČ DREAME Z30 ULTRA (ČERNÝ)
Kód: AGDRMAODK0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BEZDRÁTOVÝ VERTIKÁLNÍ VYSAVAČ DREAME Z30 ULTRA (ČERNÝ)| Počet baterií | 8 |
| Typ konektoru | Typ C |
| Maximální příkon | 880 W |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Doba chodu | 90 min |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Kapacita baterie | 3,2 Ah |
| Nabíjecí napětí | 34 V |
| Sací výkon | 310 ppm, 28000 Pa |
| Napětí baterie | 29,6 V |
| Typ produktu | Vertikální |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,6 l |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Černá |
| Výška | 1200 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Hmotnost | 7,3 kg |
| Vhodné pro všechny typy povrchů | Ano |
| Vzduchový filtr | HEPA |
| Vestavěný displej | Ano |
| Typ displeje | LCD |
| Oblast vyčištění na jedno nabití baterie | 332,2 m² |
| Třída HEPA | HEPA 14 |
| Vysávání | Suchý |
| Hlučnost | 84 dB |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Včetně hadic | Ano |
| Včetně náhradních kartáčů | Čisticí kartáč, Váleček, Multifunkční kartáč, Prachovka, Malý motorizovaný kartáč |
| Adaptér zástrčky | Ano |
| Včetně napájecího adaptéru | Ano |
| Včetně tyčí | Ano |
| Počet na paletě | 33 kusů |
| Číslo ECCN | 9E999 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 7.3 kg |
| EAN vonalkód: | 6977328068682 |
| Akkumulátorok száma: | 8 |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Maximális energiafogyasztás: | |
| Töltési idő: | 4 óra |
| Futási idő: | 90 perc |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Töltési feszültség: | 34 V |
| Szívóerő: | |
| Akkumulátor feszültsége: | 29,6 V |
| Terméktípus: | Függőleges |
| A porzsák/tartály térfogata: | 0,6 liter |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 1200 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Mélység: | 250 mm |
| Súly: | 7,3 kg |
| Minden típusú felületre alkalmas: | Igen |
| Légszűrő: | HEPA |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Tisztítható terület akkumulátortöltésenként: | |
| HEPA osztály: | HEPA 14 |
| Porszívózás: | Száraz |
| Zajszint: | 84 dB |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Tömlőkkel együtt: | Igen |
| Tartalék kefékkel együtt: | Tisztítókefe, Henger, Multifunkcionális kefe, Poroló, Kis motoros kefe |
| Csatlakozó adapter: | Igen |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Raklapon lévő darabszám: | 33 darab |
| ECCN-szám: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

