Zmrzlinovač Blaupunkt ICM401
Kód: AGDBLAMDL0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zmrzlinovač Blaupunkt ICM401| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Integrovaný časovač | Ano |
| Doba přípravy | 60 min |
| Obsah nádoby | 1 l |
| Výroba mražených jogurtů | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Příprava mražené ovocné dřeně | Ne |
| Počet misek | 1 misky/misek |
| Příkon | 100 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Výška | 260 mm |
| Šířka | 355 mm |
| Hmotnost | 6,92 kg |
| Hloubka | 228 mm |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Barva | Černá, Bílá |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ice cream makers |
|---|---|
| Súly: | 7.84 kg |
| EAN vonalkód: | 5901750507564 |
| Základní materiál: | Nerezová ocel |
| Integrovaný časovač: | Ano |
| Doba přípravy: | 60 min |
| Obsah nádoby: | 1 l |
| Výroba mražených jogurtů: | Ano |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Příprava mražené ovocné dřeně: | Ne |
| Počet misek: | 1 misky/misek |
| Příkon: | 100 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Výška: | 260 mm |
| Šířka: | 355 mm |
| Hmotnost: | 6,92 kg |
| Hloubka: | 228 mm |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Barva: | Černá, Bílá |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

