Termosz italtartóval 1,2l THERMOS - katonai zöld
Kód: AGDTHSTKT0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Termosz italtartóval 1,2l THERMOS - katonai zöld| Könnyű nyitás | Igen |
| Belső anyag | Rozsdamentes acél |
| Hideg ital megőrzési ideje | 24 óra |
| Légmentesen záródó | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Cél | Hideg/meleg italokhoz |
| Italtárolási idő | 24 óra |
| Szín | Zöld |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Terméktípus | Termikus palack |
| Magasság | 307 mm |
| Átmérő | 9,4 cm |
| Súly | 680 g |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Legyen óvatos forrásban lévő víz öntésekor, égési sérüléseket okozhat. Ne használja forró, robbanásveszélyes vagy mérgező folyadékokhoz. A termék nem alkalmas veszélyes anyagok vagy vegyszerek tárolására. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.658 kg |
| EAN vonalkód: | 5010576700285 |
| Könnyű nyitás: | Igen |
| Belső anyag: | Rozsdamentes acél |
| Hideg ital megőrzési ideje: | 24 óra |
| Légmentesen záródó: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Cél: | Hideg/meleg italokhoz |
| Italtárolási idő: | 24 óra |
| Szín: | Zöld |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Terméktípus: | Termoszpalack |
| Magasság: | 307 mm |
| Átmérő: | 9,4 cm |
| Súly: | 680 g |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Legyen óvatos forrásban lévő víz öntésekor, égési sérüléseket okozhat., Ne használja forró, robbanásveszélyes vagy mérgező folyadékokon., A termék nem alkalmas veszélyes anyagok vagy vegyszerek tárolására. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

