Teljes méretű vasalódeszka Classic M Fekete
Kód: AGDLEHDES0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Teljes méretű vasalódeszka Classic M Fekete| Kompozit mélység | 6 cm |
| Súly | 4,6 kg |
| Magasság (max.) | 88 cm |
| Összecsukott magasság | 145 cm |
| Magasság (min.) | 69 cm |
| Tábla mérete | 1200 x 380 mm |
| Összecsukott szélesség | 40 cm |
| Modell | Teljes méretű vasalódeszka |
| Forgógörgők | Nem |
| Magasságállítás | Igen |
| Vastartó | Igen |
| Csuklós | Igen |
| Szín | Fekete |
| Összeg | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ironing boards |
|---|---|
| Súly: | 4.605 kg |
| EAN vonalkód: | 4006501724861 |
| Kompozit mélység: | 6 cm |
| Súly: | 4,6 kg |
| Magasság (max.): | 88 cm |
| Összecsukott magasság: | 145 cm |
| Magasság (min.): | 69 cm |
| Tábla mérete: | 1200 x 380 mm |
| Összehajtott szélesség: | 40 cm |
| Modell: | Teljes méretű vasalódeszka |
| Forgógörgők: | Nem |
| Magasságállítás: | Igen |
| Vastartó: | Igen |
| Csuklós: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Összeg: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

