SMILE MGS-07 tlakový hrnec
Kód: AGDSLESZY0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SMILE MGS-07 tlakový hrnec| Výška | 200 mm |
| Vhodné pro plotny | Elektrický, Plyn, Halogen, Indukční, Keramický |
| Vestavěný displej | Ne |
| Průměr polévkového hrnce | 22 cm |
| Vnitřní kapacita | 7 l |
| Bezpečnostní ventil | Ano |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Časovač | Ano |
| Barva | Černá |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Víčko | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování | Neotevírejte tlakový hrnec, pokud je pod tlakem. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pressure cookers |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5901308010706 |
| Výška: | 200 mm |
| Vhodné pro plotny: | Elektrický, Plyn, Halogen, Indukční, Keramický |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Průměr polévkového hrnce: | 22 cm |
| Vnitřní kapacita: | 7 l |
| Bezpečnostní ventil: | Ano |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Časovač: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Víčko: | Ano |
| Výstražné piktogramy: | GHS04: Plyny pod tlakem |
| Varování: | Neotevírejte tlakový hrnec, pokud je pod tlakem. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

