Smeg TSF01NBEU kenyérpirító 6 2 szelet 950 W Kék, Króm
Kód: AGDSMETOS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Smeg TSF01NBEU kenyérpirító 6 2 szelet 950 W Kék, Króm| Szín | Kék, Króm |
| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
| Morzsatálca | Igen |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Hőfunkció | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok, forgógombok |
| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Rések száma | 2 |
| Önkidobó mechanizmus | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás | Igen |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Pirítási szintek száma | 6 |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Elektronikus pirításszabályozás | Igen |
| Energiafogyasztás | 950 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Mélység | 310 mm |
| Szélesség | 195 mm |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Magasság | 198 mm |
| Súly | 2,4 kg |
| Rés szélessége | 3,6 cm |
| Csomagolási mélység | 224 mm |
| Csomag szélessége | 366 mm |
| Csomag magassága | 248 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 3,5 kg |
| A műanyag csomagolás súlya | 23 gramm |
| Papírcsomagolás súlya | 895 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8017709347819 |
| Szín: | Kék, Króm |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
| Morzsatálca: | Igen |
| Anyag: | Rozsdamentes acél |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Hőfunkció: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Rések száma: | 2 |
| Önkidobó mechanizmus: | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás: | Igen |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Pirítási szintek száma: | 6 |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Elektronikus pirításszabályozás: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 950 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Mélység: | 310 mm |
| Szélesség: | 195 mm |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Magasság: | 198 mm |
| Súly: | 2,4 kg |
| Rés szélessége: | 3,6 cm |
| Csomagolási mélység: | 224 mm |
| Csomag szélessége: | 366 mm |
| Csomag magassága: | 248 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 3,5 kg |
| A műanyag csomagolás súlya: | 23 gramm |
| Papírcsomagolás súlya: | 895 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

