Smeg KLF03NBEU elektromos vízforraló 1,7 l 2400 W Kék, Króm
Kód: AGDSMECZE0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Smeg KLF03NBEU elektromos vízforraló 1,7 l 2400 W Kék, Króm| Alapanyag | Rozsdamentes acél |
| Vezérlés típusa | Mancs |
| Szűrés | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Víztartály térfogata | 1,7 liter |
| Szín | Kék, Króm |
| Állítható termosztát | Nem |
| Kábel színe | Szürke |
| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Kivehető szűrő | Igen |
| Vízkőszűrő | Igen |
| Szűrőanyag | Rozsdamentes acél |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Energiafogyasztás | 2400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Magasság | 248 mm |
| Szélesség | 171 mm |
| Mélység | 226 mm |
| Súly | 1,6 kg |
| Csomagolási mélység | 228 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,4 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 273 mm |
| Csomag magassága | 260 mm |
| Papírcsomagolás súlya | 832 g |
| A műanyag csomagolás súlya | 27 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Kábeltárolás | Igen |
| Arc | Konzerv alakú |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Fedélnyitási típus | Gomb |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Csuklós fedél | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.46 kg |
| EAN vonalkód: | 8017709347840 |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél |
| Vezérlés típusa: | Mancs |
| Szűrés: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1,7 liter |
| Szín: | Kék, Króm |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Kábel színe: | Szürke |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Kivehető szűrő: | Igen |
| Vízkőszűrő: | Igen |
| Szűrőanyag: | Rozsdamentes acél |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Energiafogyasztás: | 2400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Magasság: | 248 mm |
| Szélesség: | 171 mm |
| Mélység: | 226 mm |
| Súly: | 1,6 kg |
| Csomagolási mélység: | 228 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,4 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 273 mm |
| Csomag magassága: | 260 mm |
| Papírcsomagolás súlya: | 832 g |
| A műanyag csomagolás súlya: | 27 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Arc: | Konzerv alakú |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Háttérvilágítású be-/kikapcsoló: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Fedélnyitási típus: | Gomb |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

