Samsung Jet 85 Complete függőleges porszívó VS20C8524TB
Kód: AGDSA1ODK0130
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Jet 85 Complete függőleges porszívó VS20C8524TB| Akkumulátor töltési ideje (AC) | 3,5 óra |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Motorteljesítmény | 580 W |
| Bemeneti feszültség | 25,2 V |
| Szívóerő | 210 W |
| Zajszint | 86 dB |
| Futási idő | 60 perc |
| Motor típusa | Digitális inverter |
| Kapacitás | 0,8 liter |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Kijelző típusa | LCD |
| Porgyűjtő tartály típusa | Portartály |
| Csomag súlya 1 | 6,9 kg |
| Termék mérete | 250 × 930 × 202 mm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma) | 376 × 778 × 272 mm |
| Súly | 2,43 kg |
| Szűrési fokozatok száma | 5 |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Ciklonikus / szűréses |
| Szűrőrendszer | Igen |
| Felületek tisztítása | Szőnyeg, Kemény padló |
| Porszívózás | Száraz |
| A csomag tartalma | Hoover, akkumulátor, mini kisállat-tisztító eszköz + elektromos kefe x 1, felhasználói kézikönyv, portörlő kefe, töltőállomás, flexibilis fúvóka, Jet Dual elektromos kefe x 1, réstisztító fej, vékony LED elektromos kefe x 1 |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kemény padló kefe | Igen |
| Fali tartó | Igen |
| Hajkefe | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Felmosó funkció | Nem |
| Padló- és szőnyegkefe | Igen |
| Figyelmeztetés | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja., A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Ne használja párás környezetben vagy nedves felületen. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 7.13 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095052786 |
| Akkumulátor töltési ideje (AC): | 3,5 óra |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Motorteljesítmény: | 580 W |
| Bemeneti feszültség: | 25,2 V |
| Szívóerő: | 210 W |
| Zajszint: | 86 dB |
| Futási idő: | 60 perc |
| Motor típusa: | Digitális inverter |
| Kapacitás: | 0,8 liter |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Portartály |
| Csomag súlya 1: | 6,9 kg |
| Termék mérete: | 250 × 930 × 202 mm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 376 × 778 × 272 mm |
| Súly: | 2,43 kg |
| Szűrési fokozatok száma: | 5 |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklonikus / szűréses |
| Szűrőrendszer: | Igen |
| Felületek tisztítása: | Szőnyeg, Kemény padló |
| Porszívózás: | Száraz |
| A csomag tartalma: | Porszívó, Akkumulátor, Mini kisállat-szerszám + elektromos kefe x 1, Felhasználói kézikönyv, Porkefe, Töltőállomás, Rugalmas hegy, Jet Dual elektromos fogkefe x 1, Réstisztító fej, 1 db vékony LED-es elektromos fogkefe |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kemény padló kefe: | Igen |
| Fali tartó: | Igen |
| Hajkefe: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Felmosó funkció: | Nem |
| Padló- és szőnyegkefe: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja., A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

