Samsung Jet 65 Pet álló porszívó VS15A60AGR5/WA
Kód: AGDSA1ODK0132
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Jet 65 Pet álló porszívó VS15A60AGR5/WA| Töltési idő | 210 perc |
| Motorteljesítmény | 410 W |
| Futási idő | 40 perc |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 21,6 V |
| Szívóerő | 150 W |
| Por mennyisége (porszívó) | 0,8 liter |
| Motor típusa | Digitális inverter |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Terméktípus | rúdporszívó |
| Súly | 2,18 kg |
| Szélesség | 250 mm |
| Mélység | 203 mm |
| Magasság | 1120 mm |
| Csomagolási mélység | 265 mm |
| Csomag magassága | 757 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,1 kg |
| Csomag szélessége | 214 mm |
| Levehető kézi porszívó | Igen |
| Mosható porgyűjtő tartály | Igen |
| Felmosó funkció | Nem |
| Felületek tisztítása | Szőnyeg, Kemény padló |
| Szűrőrendszer | Igen |
| Zajszint | 86 dB |
| Szűrők száma | 5 |
| Porszívózás | Száraz |
| Szűrési módszer | Multiciklon |
| Beépített kijelző | Nem |
| A csomag tartalma | Mini kisállattisztító eszköz, elektromos kefe x 1, réstisztító fej x 1, töltőállomás x 1, akkumulátor x 1, felhasználói kézikönyv, porolókefe, porszívó, Jet Fit elektromos kefe x 1 |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Falra szerelhető | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| LED-es háttérvilágítás | Nem |
| Padló- és szőnyegkefe | Igen |
| Hajkefe | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS04: Nyomás alatt álló gázok |
| Figyelmeztetés | A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja. Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületen. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 5.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095112220 |
| Töltési idő: | 210 perc |
| Motorteljesítmény: | 410 W |
| Futási idő: | 40 perc |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 21,6 V |
| Szívóerő: | 150 W |
| Por mennyisége (porszívó): | 0,8 liter |
| Motor típusa: | Digitális inverter |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Terméktípus: | rúdporszívó |
| Súly: | 2,18 kg |
| Szélesség: | 250 mm |
| Mélység: | 203 mm |
| Magasság: | 1120 mm |
| Csomagolási mélység: | 265 mm |
| Csomag magassága: | 757 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,1 kg |
| Csomag szélessége: | 214 mm |
| Levehető kézi porszívó: | Igen |
| Mosható porgyűjtő tartály: | Igen |
| Felmosó funkció: | Nem |
| Felületek tisztítása: | Szőnyeg, Kemény padló |
| Szűrőrendszer: | Igen |
| Zajszint: | 86 dB |
| Szűrők száma: | 5 |
| Porszívózás: | Száraz |
| Szűrési módszer: | Multiciklon |
| Beépített kijelző: | Nem |
| A csomag tartalma: | Elektromos kefe Mini kisállat-szerszám x 1, 1 db hornyolt hegy, 1 db töltőközpont, 1 db akkumulátor, Felhasználói kézikönyv, Porkefe, Porszívó, Jet Fit elektromos fogkefe x 1 |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Nem |
| Padló- és szőnyegkefe: | Igen |
| Hajkefe: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
| Figyelmeztetés: | A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében a használati utasításnak megfelelően használja., Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

