Russell Hobbs 27130-56 elektromos konyhai aprító 0,5 l 200 W Fekete, Piros, Átlátszó
Kód: AGDRUSMIB0053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Russell Hobbs 27130-56 elektromos konyhai aprító 0,5 l 200 W Fekete, Piros, Átlátszó| Sebességfokozat száma | 1 |
| Tartály tartalma | 0,5 liter |
| Energiafogyasztás | 200 W |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Piros, fekete, áttetsző, fehér |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Tartály anyaga | Üveg |
| Mélység | 154 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Szélesség | 188 mm |
| Figyelmeztetés | Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Vigyázzon, nehogy sérülést szenvedjen., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5038061162844 |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Tartály tartalma: | 0,5 liter |
| Energiafogyasztás: | 200 W |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Piros, Fekete, Áttetsző, fehér |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Tartály anyaga: | Üveg |
| Mélység: | 154 mm |
| Magasság: | 230 mm |
| Szélesség: | 188 mm |
| Figyelmeztetés: | Figyelmeztetés: A készülék éles pengéket tartalmaz. Legyen óvatos, nehogy megsérüljön., Ne merítse a meghajtóegységet vízbe vagy más folyadékba., A termék kizárólag háztartási használatra készült. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

