Ruční kráječ na jablka Leifheit 3157
Kód: AGDLEHKRA0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční kráječ na jablka Leifheit 3157| Počet záchytných bodů | 2 |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Průměr | 10 cm |
| Barva | Stříbrná |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Varování | Upozornění, abyste přístroj drželi mimo dosah dětí., Varování před možným zraněním při používání., Upozornění, abyste před čištěním odpojili spotřebič od napájení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Slicers and electric knives |
|---|---|
| Súly: | 0.325 kg |
| EAN vonalkód: | 4006501031570 |
| Počet záchytných bodů: | 2 |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Průměr: | 10 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Varování: | Upozornění, abyste přístroj drželi mimo dosah dětí., Varování před možným zraněním při používání., Upozornění, abyste před čištěním odpojili spotřebič od napájení. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

