PYRAMIS SILVIO DUO keverő gránit bézs homok
Kód: AGDPYABAT0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS SILVIO DUO keverő gránit bézs homok| Levegőztető | Igen |
| Szelepek száma (kar) | Egyéni vállalkozó |
| Gyűjtemény | SILVIO DUO |
| Mozgatható fúvóka | Igen |
| Vízáramlás szabályozása | Karos fogantyú |
| Melléklet | Függőleges |
| Behúzható permetezőnyél | Nem |
| Felület | Gránit, króm |
| Magasság | 310 mm |
| Szín | Króm, Bézs |
| A készlet tartalma | Minden szükséges szerelési tartozék, konyhai csaptelep, szerelési útmutató x1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 1.14 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217144548 |
| Levegőztető: | Igen |
| Szelepek száma (kar): | Egyéni vállalkozó |
| Gyűjtemény: | SILVIO DUO |
| Mozgatható fúvóka: | Igen |
| Vízáramlás szabályozása: | Karos fogantyú |
| Melléklet: | Függőleges |
| Behúzható permetezőnyél: | Nem |
| Felület: | Gránit, króm |
| Magasság: | 310 mm |
| Szín: | Króm, Bézs |
| A készlet tartalma: | Minden szükséges szerelési tartozék, Konyhai csaptelep, Összeszerelési útmutató x1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

