PYRAMIS BELLO gránitszürke betonkeverő
Kód: AGDPYABAT0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PYRAMIS BELLO gránitszürke betonkeverő| Vízáramlás szabályozása | Karos fogantyú |
| Felület | Gránit |
| Melléklet | Függőleges |
| Behúzható permetezőnyél | Nem |
| Szín | Szürke |
| Mozgatható fúvóka | Igen |
| Gyűjtemény | BELLÓ |
| Magasság | 300 mm |
| Szelepek száma (kar) | Egyéni vállalkozó |
| A készlet tartalma | Összeszerelési útmutató x1, Minden szükséges összeszerelési tartozék, Konyhai csaptelep |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kitchen taps |
|---|---|
| Súly: | 1.004 kg |
| EAN vonalkód: | 5201217133375 |
| Vízáramlás szabályozása: | Karos fogantyú |
| Felület: | Gránit |
| Melléklet: | Függőleges |
| Behúzható permetezőnyél: | Nem |
| Szín: | Szürke |
| Mozgatható fúvóka: | Igen |
| Gyűjtemény: | BELLÓ |
| Magasság: | 300 mm |
| Szelepek száma (kar): | Egyéni vállalkozó |
| A készlet tartalma: | Összeszerelési útmutató x1, Minden szükséges szerelési tartozék, Konyhai csaptelep |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

