Philips 7000-es sorozatú testszőrtelenítő BG7470/15 2D fejjel és dupla trimmelővel
Kód: AGDPHIGOL0379
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 7000-es sorozatú testszőrtelenítő BG7470/15 2D fejjel és dupla trimmelővel| Könnyű fogás | Igen |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre | Igen |
| Testborotválkozási tartozékok | Trimmer, Szakállvágó |
| Száraz és nedves borotválkozás | Igen |
| Maximális hajhossz | 7 mm |
| Minimális hajhossz | 1 mm |
| Töltésjelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Működési idő | 120 perc |
| Gyors töltés | 5 perc |
| Újratölthető | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium |
| Akkumulátor töltési ideje | 1 óra |
| Mellékletek száma | 4 |
| Tárolótok | Igen |
| Tisztítókefe | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| Súly: | 0.45 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689027083 |
| Könnyű fogás: | Igen |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre: | Igen |
| Testborotválkozási tartozékok: | Trimmelő, Szakállvágó |
| Száraz és nedves borotválkozás: | Igen |
| Maximális hajhossz: | 7 mm |
| Minimális hajhossz: | 1 mm |
| Töltésjelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Működési idő: | 120 perc |
| Gyors töltés: | 5 perc |
| Újratölthető: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1 óra |
| Mellékletek száma: | 4 |
| Tárolótok: | Igen |
| Tisztítókefe: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

