Philips 7000-es sorozatú STH7050/30 kézi gőzölő
Kód: AGDPHIZEL0480
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 7000-es sorozatú STH7050/30 kézi gőzölő| Függőleges és vízszintes gőzölési funkció | Igen |
| Bármikor utántölthető | Igen |
| Készenlétjelző | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Optimális hőmérséklet |
| Égés elleni védelem | Igen |
| Folyamatos gőz | Igen |
| Jelzőfény | Igen |
| Lemez anyaga | Fém |
| Eszköztípus | Kézi gőztisztító |
| Víztartály térfogata | 0,32 liter |
| Cserélhető víztartály | Igen |
| Kábelhossz | 2,5 méter |
| Csapvízhez alkalmas | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Minden típusú szövethez biztonságos | Igen |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Bemelegedési idő | 0,5 perc |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Mélység | 355 mm |
| Szélesség | 129 mm |
| Magasság | 141 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,35 kg |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Védőkesztyűk | Igen |
| Kiegészítők | Egyik sem |
| Használati utasítás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Irons and steam generators |
|---|---|
| Súly: | 1.89 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389007477 |
| Függőleges és vízszintes gőzölési funkció: | Igen |
| Bármikor utántölthető: | Igen |
| Készenlétjelző: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Optimális hőmérséklet |
| Égés elleni védelem: | Igen |
| Folyamatos gőz: | Igen |
| Jelzőfény: | Igen |
| Lemez anyaga: | Fém |
| Eszköztípus: | Kézi gőztisztító |
| Víztartály térfogata: | 0,32 liter |
| Cserélhető víztartály: | Igen |
| Kábelhossz: | 2,5 méter |
| Csapvízhez alkalmas: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Minden típusú szövethez biztonságos: | Igen |
| Függőleges gőzölés: | Igen |
| Bemelegedési idő: | 0,5 perc |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Mélység: | 355 mm |
| Szélesség: | 129 mm |
| Magasság: | 141 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,35 kg |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Védőkesztyűk: | Igen |
| Kiegészítők: | Egyik sem |
| Használati utasítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

