Philips 6000-es sorozatú porszívó XD6142/12, 4 l, hengeres, száraz porszívózás, 900 W, porzsákos
Kód: AGDPHIODK0275
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 6000-es sorozatú porszívó XD6142/12, 4 l, hengeres, száraz porszívózás, 900 W, porzsákos| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás (IEC) | 750 W |
| Maximális energiafogyasztás | 900 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Teljesítményszabályozás | Szerelő |
| Állítható teljesítmény | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Fekete |
| Modell | Hengerfej |
| Porzsák típusa | Porszívózsák |
| Csőcsatlakozás | ActiveLock |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák |
| Cső típusa | Teleszkópos |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Porszívózás | Száraz |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége | 2 |
| Cső anyaga | Fém |
| Rokka | Igen |
| A porzsák/tartály térfogata | 4 liter |
| Kerék anyaga | Gumi |
| Rugalmas tömlő | Igen |
| Szélesség | 312 mm |
| Csomag szélessége | 340 mm |
| Súly | 4,6 kg |
| Magasság | 243 mm |
| Csomag magassága | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,05 kg |
| Csomagolási mélység | 525 mm |
| Mélység | 453 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Kiegészítő fúvóka | Bútor szívófej 110 mm, Mini turbókefe |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Hatékonyság | 99,99% |
| Felületek tisztítása | Kemény padló, Szőnyeg |
| Működési tartomány | 9 méter |
| Zajszint | 77 dB |
| Mosható szűrő | Igen |
| Helyes használat | Otthon |
| Légszűrő | HEPA |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Szűrő |
| Motorvédő szűrő | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv | Igen |
| Porzsákok száma | 4 darab |
| Speciális fúvóka | TriActive+ LED fúvóka |
| Tartalék kefékkel együtt | LED-es lámpákkal ellátott kefe |
| Réstisztító eszköz | Igen |
| Összességében újrahasznosított tartalom | 100% |
| Fogantyú | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Táska jelenlétét figyelő rendszer | Igen |
| Parkoló-/tárolóhelyek száma | 2 |
| Tárhely | Igen |
| Oldalvédő | Igen |
| Segítség az elrakáshoz/tároláshoz | Igen |
| Függőleges tárolóhely | Igen |
| Automatikus kábeltekercselő | Igen |
| Kábelhossz | 6 méter |
| Portartály telítettség jelző | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok, forgógombok |
| Kábeltárolás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 8.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389038303 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás (IEC): | 750 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 900 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Teljesítményszabályozás: | Szerelő |
| Állítható teljesítmény: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Hengerfej |
| Porzsák típusa: | Porszívózsák |
| Csőcsatlakozás: | ActiveLock |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák |
| Cső típusa: | Teleszkópos |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Porszívózás: | Száraz |
| Cső alakú alkatrészek mennyisége: | 2 |
| Cső anyaga: | Fém |
| Rokka: | Igen |
| A porzsák/tartály térfogata: | 4 liter |
| Kerék anyaga: | Gumi |
| Rugalmas tömlő: | Igen |
| Szélesség: | 312 mm |
| Csomag szélessége: | 340 mm |
| Súly: | 4,6 kg |
| Magasság: | 243 mm |
| Csomag magassága: | 330 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,05 kg |
| Csomagolási mélység: | 525 mm |
| Mélység: | 453 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Kiegészítő fúvóka: | Bútor szívófej 110 mm, Mini turbókefe |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Hatékonyság: | 99,99% |
| Felületek tisztítása: | Kemény padló, Szőnyeg |
| Működési tartomány: | 9 méter |
| Zajszint: | 77 dB |
| Mosható szűrő: | Igen |
| Helyes használat: | Otthon |
| Légszűrő: | HEPA |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Szűrő |
| Motorvédő szűrő: | Igen |
| Újrahasznosított papírból készült kézikönyv: | Igen |
| Porzsákok száma: | 4 darab |
| Speciális fúvóka: | TriActive+ LED fúvóka |
| Tartalék kefékkel együtt: | LED-es lámpákkal ellátott kefe |
| Réstisztító eszköz: | Igen |
| Összességében újrahasznosított tartalom: | 100% |
| Fogantyú: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Táska jelenlétét figyelő rendszer: | Igen |
| Parkoló-/tárolóhelyek száma: | 2 |
| Tárhely: | Igen |
| Oldalvédő: | Igen |
| Segítség az elrakáshoz/tároláshoz: | Igen |
| Függőleges tárolóhely: | Igen |
| Automatikus kábeltekercselő: | Igen |
| Kábelhossz: | 6 méter |
| Portartály telítettség jelző: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Kábeltárolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

