Philips 5500 series Series 5500 LatteGo EP5541/50 Automata kávéfőző
Kód: AGDPHIEXP0150
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5500 series Series 5500 LatteGo EP5541/50 Automata kávéfőző| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Energiafogyasztás | 1500 W |
| Súly | 8 kg |
| Szélesség | 246 mm |
| Magasság | 433 mm |
| Mélység | 371 mm |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Darálási beállítások száma | 12 |
| Töltelék típusa | Kávébabok |
| Állítható kifolyómagasság | Igen |
| Állítható kávéerősség | Igen |
| Kávé mennyiségének szabályozása | Igen |
| Kávéerősség-beállítások száma | 5 |
| Víztartály térfogata | 1,8 liter |
| Aromavizsgálat kávéfőzés előtt | Igen |
| Állítható kifolyó magasságtartomány | 85 - 145 mm |
| Kávéfőző típusa | Teljesen automatikus |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Tejtartály kapacitása | 0,26 liter |
| Maximális üzemi nyomás | 15 bar |
| Főzött kávé tartály | Csésze |
| Állítható daráló | Igen |
| Kapacitás csészékben | 2 bögre |
| Beépített tejhabosító | Igen |
| Beépített daráló | Igen |
| Daráló típusa | Kerámia őrlő |
| Felhasználói profilok száma | 4 |
| Szűrőkompatibilitás | AquaClean |
| Melegvíz-rendszer | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása | 275 g |
| Tejtartály | Igen |
| Talajvíztartály kapacitása | 12 |
| Állítható tejmennyiség | Igen |
| Terméktípus | Eszpresszó kávéfőző |
| Mérőpohár | Igen |
| Síkosító flakon | Igen |
| Vízkőszűrő | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Mosogatógépben mosható tányérok | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Kijelző típusa | TFT |
| Kábelhossz | 1,2 méter |
| Tüdő előkészítése | Igen |
| Kapucsínó készítése | Igen |
| Kávéfőzés | Igen |
| Italtípusok | Latte, Tejbefőttes kávé, Jegeskávé |
| Eszpresszó készítése | Igen |
| Kávé krém készítése | Igen |
| Ristretto készítése | Igen |
| Americano elkészítése | Igen |
| Flat white kávé készítése | Igen |
| Latte készítése | Igen |
| Latte macchiato készítése | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| Súly: | 10.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389032318 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Energiafogyasztás: | 1500 W |
| Súly: | 8 kg |
| Szélesség: | 246 mm |
| Magasság: | 433 mm |
| Mélység: | 371 mm |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Darálási beállítások száma: | 12 |
| Töltelék típusa: | Kávébabok |
| Állítható kifolyómagasság: | Igen |
| Állítható kávéerősség: | Igen |
| Kávé mennyiségének szabályozása: | Igen |
| Kávéerősség-beállítások száma: | 5 |
| Víztartály térfogata: | 1,8 liter |
| Aromavizsgálat kávéfőzés előtt: | Igen |
| Állítható kifolyó magasságtartomány: | 85 - 145 mm |
| Kávéfőző típusa: | Teljesen automatikus |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Tejtartály kapacitása: | 0,26 liter |
| Maximális üzemi nyomás: | 15 bar |
| Főzött kávé tartály: | Csésze |
| Állítható daráló: | Igen |
| Kapacitás csészékben: | 2 bögre |
| Beépített tejhabosító: | Igen |
| Beépített daráló: | Igen |
| Daráló típusa: | Kerámia őrlő |
| Felhasználói profilok száma: | 4 |
| Szűrőkompatibilitás: | AquaClean |
| Melegvíz-rendszer: | Igen |
| Kávébabtartály kapacitása: | 275 g |
| Tejtartály: | Igen |
| Talajvíztartály kapacitása: | 12 |
| Állítható tejmennyiség: | Igen |
| Terméktípus: | Eszpresszó kávéfőző |
| Mérőpohár: | Igen |
| Síkosító flakon: | Igen |
| Vízkőszűrő: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mosogatógépben mosható tányérok: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Kijelző típusa: | TFT |
| Kábelhossz: | 1,2 méter |
| Tüdő előkészítése: | Igen |
| Kapucsínó készítése: | Igen |
| Kávéfőzés: | Igen |
| Italtípusok: | Kávé latte, Tejszínes kávé, Jegeskávé |
| Eszpresszó készítése: | Igen |
| Kávé krém készítése: | Igen |
| Ristretto készítése: | Igen |
| Americano elkészítése: | Igen |
| Flat white kávé készítése: | Igen |
| Latte készítése: | Igen |
| Latte macchiato készítése: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

