Philips 5300 series 5300 HX7101/01 Újratölthető szónikus fogkefe
Kód: AGDPHISDZ0241
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5300 series 5300 HX7101/01 Újratölthető szónikus fogkefe| Integrált időzítő | Igen |
| Fogtisztítási módok | Intenzív, Nappali ellátás |
| Látható nyomásérzékelő | Igen |
| Időzítő hossz módok | 2 perc |
| Fogkefe gyakorisága (pulzáció) | 62000 mozdulat percenként |
| Fogkefe típusa | Szonikus |
| Kefecsere-jelző | Igen |
| Ecset alakja | Ovális |
| Töltésjelző | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Állítható sebesség | Igen |
| Szín | Fekete |
| Tisztítóprogramok száma | 2 |
| Cél | Felnőtt |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.) | 504 óra |
| Akkumulátor | Igen |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Újratölthető | Igen |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| A csomagban található fogkefefej | 1 darab |
| Tulajdonosok száma | 1 darab |
| Töltő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tooth brushes |
|---|---|
| Súly: | 0.34 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689021425 |
| Integrált időzítő: | Igen |
| Fogtisztítási módok: | Intenzív, Napközi |
| Látható nyomásérzékelő: | Igen |
| Időzítő hossz módok: | 2 perc |
| Fogkefe gyakorisága (pulzáció): | 62000 mozdulat percenként |
| Fogkefe típusa: | Szonikus |
| Kefecsere-jelző: | Igen |
| Ecset alakja: | Ovális |
| Töltésjelző: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Tisztítóprogramok száma: | 2 |
| Cél: | Felnőtt |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 504 óra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Újratölthető: | Igen |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| A csomagban található fogkefefej: | 1 darab |
| Tulajdonosok száma: | 1 darab |
| Töltő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

