Philips 5000 series BHD512/20 hajszárító 2300 W Kék
Kód: AGDPHISUS0128
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series BHD512/20 hajszárító 2300 W Kék| Energiafogyasztás | 2300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Csuklópánt típusa | Akasztóhurok |
| Felakasztható | Igen |
| Szín | Kék |
| Hideg levegő fújása | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 3 |
| Ionizátor | Igen |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Fúvókák száma | 3 |
| Koncentrátor | Igen |
| Diffúzor | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| Súly: | 0.946 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689010306 |
| Energiafogyasztás: | 2300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Csuklópánt típusa: | Akasztóhurok |
| Felakasztható: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Hideg levegő fújása: | Igen |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 3 |
| Ionizátor: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Fúvókák száma: | 3 |
| Koncentrátor: | Igen |
| Diffúzor: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

