Philips 5000 series 5000 sorozat XC5141/01 akkus porszívó Aqua 3 az 1-ben
Kód: AGDPHIODK0253
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000 series 5000 sorozat XC5141/01 akkus porszívó Aqua 3 az 1-ben| Töltési idő | 5 óra |
| Akkumulátor feszültsége | 25,2 V |
| Kivehető akkumulátor | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Futási idő | 60 perc |
| Ecset alakja | Négyszögletes |
| Kárpittisztító fúvóka | Igen |
| Terméktípus | rúdporszívó |
| Szín | Zöld, Zsálya |
| Porgyűjtő tartály típusa | Porzsák nélküli |
| Súly | 1,5 kg |
| Csomagolási mélység | 135 mm |
| Csomag szélessége | 378 mm |
| Csomag magassága | 733 mm |
| Turbó | Igen |
| Por mennyisége (porszívó) | 0,5 liter |
| Beépített LED világítás | Igen |
| Felületek tisztítása | Szőnyeg, Kemény padló |
| Szűrők száma | 3 |
| Szennyeződés-elválasztási módszer | Ciklonikus / szűréses |
| Beépített kijelző | Igen |
| Porszívózás | Száraz és nedves |
| Víztartály térfogata | 0,45 liter |
| Zajszint | 84 dB |
| Nedves törlés | Igen |
| Maximális légáramlás | 13,7 l/perc |
| Légszűrő | Ciklon |
| Összességében újrahasznosított tartalom | 90% |
| Tartalék kefékkel együtt | Mini turbókefe, Kefe LED lámpákkal |
| Réstisztító eszköz | Igen |
| Fogantyúvezérlés | Igen |
| Állítható teljesítmény | Igen |
| Nyél hossza | Hurokfogantyú |
| Figyelmeztetés | A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. Ne használja párás környezetben vagy nedves felületen. |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS04: Nyomás alatt álló gázok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 5.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389035715 |
| Töltési idő: | 5 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 25,2 V |
| Kivehető akkumulátor: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Futási idő: | 60 perc |
| Ecset alakja: | Négyszögletes |
| Kárpittisztító fúvóka: | Igen |
| Terméktípus: | rúdporszívó |
| Szín: | Zöld, Zsálya |
| Porgyűjtő tartály típusa: | Porzsák nélküli |
| Súly: | 1,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 135 mm |
| Csomag szélessége: | 378 mm |
| Csomag magassága: | 733 mm |
| Turbó: | Igen |
| Por mennyisége (porszívó): | 0,5 liter |
| Beépített LED világítás: | Igen |
| Felületek tisztítása: | Szőnyeg, Kemény padló |
| Szűrők száma: | 3 |
| Szennyeződés-elválasztási módszer: | Ciklonikus / szűréses |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Porszívózás: | Száraz és nedves |
| Víztartály térfogata: | 0,45 liter |
| Zajszint: | 84 dB |
| Nedves törlés: | Igen |
| Maximális légáramlás: | 13,7 l/perc |
| Légszűrő: | Ciklon |
| Összességében újrahasznosított tartalom: | 90% |
| Tartalék kefékkel együtt: | Mini turbókefe, LED-es lámpákkal ellátott kefe |
| Réstisztító eszköz: | Igen |
| Fogantyúvezérlés: | Igen |
| Állítható teljesítmény: | Igen |
| Nyél hossza: | Hurokfogantyú |
| Figyelmeztetés: | A porszívó elektromos alkatrészeket tartalmaz, ezért tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni., Ne használja nedves környezetben vagy nedves felületeken. |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS04: Nyomás alatt lévő gázok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

