Philips 5000-es sorozatú mosható hajvágó Trim-n-Flow PRO technológiával
Kód: AGDPHISTR0174
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 5000-es sorozatú mosható hajvágó Trim-n-Flow PRO technológiával| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Újratölthető | Igen |
| Működési idő | 90 perc |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre | Igen |
| Fogméret | 1 mm |
| Különböző hosszúságbeállítások | 0,5 mm |
| Karbantartásmentes működés | Nem |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Vágási szélesség | 4,1 cm |
| Hosszlépések száma | 28 |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Minimális hajhossz | 0,5 mm |
| Önélező penge | Igen |
| Maximális hajhossz | 2,8 cm |
| Akkumulátor | Igen |
| Tisztítókefe | Igen |
| Utazótok | Igen |
| Fésű tartozékok | Szakáll |
| Gerinc | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| Súly: | 0.57 kg |
| EAN vonalkód: | 8710103897866 |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Újratölthető: | Igen |
| Működési idő: | 90 perc |
| Karbantartásmentes működés – nincs szükség kenésre: | Igen |
| Fogméret: | 1 mm |
| Különböző hosszúságbeállítások: | 0,5 mm |
| Karbantartásmentes működés: | Nem |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Vágási szélesség: | 4,1 cm |
| Hosszlépések száma: | 28 |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Minimális hajhossz: | 0,5 mm |
| Önélező penge: | Igen |
| Maximális hajhossz: | 2,8 cm |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tisztítókefe: | Igen |
| Utazótok: | Igen |
| Fésű tartozékok: | Szakáll |
| Gerinc: | Igen |
| Vízálló: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Vezeték nélküli: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

