Philips 3000 sorozatú NA352/00 Airfryer dupla kosaras sütő
Kód: AGDPHIFRY0047
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000-es sorozatú NA352/00 Airfryer dupla kosaras sütő| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet (min.) | 40°C |
| Időzítő ideje | 60 perc |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Személyek száma | 6 fő/fő |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Hőálló | Igen |
| Kapacitás | 9 liter |
| Fritőz kapacitása | 1,5 kg |
| Állítható termosztát | Igen |
| Rapid Air technológia | Igen |
| Sütőfunkció | Igen |
| Digitális időzítő | Igen |
| Előre beállított programok | Igen |
| Azonnali kezdés | Igen |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia | Gyors levegő |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 2750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Kábelhossz | 0,8 méter |
| Kábeltárolás | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Fogantyúk | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Építési típus | Kettős |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Csíkos kabát | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Nem |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Szín | Bronz, fekete |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Tapadásmentes belső tál | Igen |
| Magasság | 314,2 mm |
| Szélesség | 382,5 mm |
| Mélység | 443,9 mm |
| Súly | 7,85 kg |
| Csomag szélessége | 390 mm |
| Csomag magassága | 370 mm |
| Csomagolási mélység | 490 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9,68 kg |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Jelzőfény | Nem |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Készenléti jelzés | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED | Nem |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelt., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 9.806 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389032998 |
| Programok száma: | 8 |
| Hőmérséklet (min.): | 40°C |
| Időzítő ideje: | 60 perc |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Személyek száma: | 6 fő/fő |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Hőálló: | Igen |
| Kapacitás: | 9 liter |
| Fritőz kapacitása: | 1,5 kg |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Rapid Air technológia: | Igen |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Előre beállított programok: | Igen |
| Azonnali kezdés: | Igen |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 2750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Automatikus kikapcsolás: | Nem |
| Kábelhossz: | 0,8 méter |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Fogantyúk: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| Építési típus: | Kettős |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Nem |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Szín: | Bronz, Fekete |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Tapadásmentes belső tál: | Igen |
| Magasság: | 314,2 mm |
| Szélesség: | 382,5 mm |
| Mélység: | 443,9 mm |
| Súly: | 7,85 kg |
| Csomag szélessége: | 390 mm |
| Csomag magassága: | 370 mm |
| Csomagolási mélység: | 490 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,68 kg |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Jelzőfény: | Nem |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Készenléti jelzés: | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED: | Nem |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a fritőz megfelelően földelve van., Ne hagyja felügyelet nélkül a fritőzt működés közben., Legyen óvatos a forró olaj kezelésekor. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

