Philips 3000 series Shaver S3144/00 Nedves és száraz elektromos borotva
Kód: AGDPHIGOL0363
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 series Shaver S3144/00 Nedves és száraz elektromos borotva| Borotvafejek/pengék száma | 3 |
| Trimmelő | Igen |
| Borotválkozási rendszer technológia | PowerCut |
| Borotválkozási rendszer | körkéses borotva |
| Szín | Fekete |
| Csere borotvafej(ek) | SH30 |
| Mosható | Igen |
| Borotvafej élettartama | 2 év(ek) |
| Száraz és nedves borotválkozás | Igen |
| Gumi markolatok | Igen |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-ion (Li-ion) |
| Töltési idő | 1 óra |
| Borotválkozási idő | 60 perc |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Gyors töltés | 5 perc |
| Újratölthető | Igen |
| Működési idő | 60 perc |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli | Igen |
| Szélesség | 140 mm |
| Súly | 322,6 g |
| Magasság | 190 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt | 475,6 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Önélező penge | Igen |
| Fogantyú jellemzői | Ergonomikus |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Védőburkolat | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt | Igen |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85101000 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Shavers |
|---|---|
| Súly: | 0.415 kg |
| EAN vonalkód: | 8720689018555 |
| Borotvafejek/pengék száma: | 3 |
| Trimmelő: | Igen |
| Borotválkozási rendszer technológia: | PowerCut |
| Borotválkozási rendszer: | körkéses borotva |
| Szín: | Fekete |
| Csere borotvafej(ek): | SH30 |
| Mosható: | Igen |
| Borotvafej élettartama: | 2 év(ek) |
| Száraz és nedves borotválkozás: | Igen |
| Gumi markolatok: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-ion (Li-ion) |
| Töltési idő: | 1 óra |
| Borotválkozási idő: | 60 perc |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Gyors töltés: | Igen |
| Újratölthető: | Igen |
| Működési idő: | 60 perc |
| Vezeték nélküli: | Igen |
| Szélesség: | 140 mm |
| Súly: | 322,6 g |
| Magasság: | 190 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 475,6 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Önélező penge: | Igen |
| Fogantyú jellemzői: | Ergonomikus |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Védőburkolat: | Igen |
| Tartalmazza a tápkábelt: | Igen |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85101000 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

