Philips 3000 series NA331/10 fritőz Szabadon álló 6,2 l Szabadon álló 1700 W-os forrólevegős fritőz
Kód: AGDPHIFRY0066
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000 series NA331/10 fritőz Szabadon álló 6,2 l Szabadon álló 1700 W-os forrólevegős fritőz| Terméktípus | Forró levegős fritőz |
| Hőálló | Igen |
| Hőmérséklet (min.) | 40°C |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Hőmérséklet (maximum) | 200°C |
| Sütési funkció | Igen |
| Állítható termosztát | Igen |
| Fritőz kapacitása | 1 kg |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia | Gyors levegő |
| Programok száma | 12 |
| Sütőfunkció | Igen |
| Grillezés | Igen |
| Kapacitás | 6,2 liter |
| Digitális időzítő | Igen |
| Dehidratációs funkció | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás | 1700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Kivehető tál | Igen |
| Anyag | Műanyag, Fém |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Eszköz helye | Függetlenül |
| Üvegablak | Igen |
| Építési típus | Egyéni vállalkozó |
| Kábelhossz | 1 méter |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Kábeltárolás | Igen |
| Fogantyúk | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vezérlés típusa | Érintés |
| Csíkos kabát | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Magasság | 303 mm |
| Mélység | 436 mm |
| Súly | 5,6 kg |
| Szélesség | 324 mm |
| Csomag magassága | 366 mm |
| Csomag szélessége | 386 mm |
| Csomagolási mélység | 388 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,2 kg |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | On |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fryers |
|---|---|
| Súly: | 7.31 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389064562 |
| Terméktípus: | Forró levegős fritőz |
| Hőálló: | Igen |
| Hőmérséklet (min.): | 40°C |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Hőmérséklet (maximum): | 200°C |
| Sütési funkció: | Igen |
| Állítható termosztát: | Igen |
| Fritőz kapacitása: | 1 kg |
| Alacsony zsírtartalmú sütési technológia: | Gyors levegő |
| Programok száma: | 12 |
| Sütőfunkció: | Igen |
| Grillezés: | Igen |
| Kapacitás: | 6,2 liter |
| Digitális időzítő: | Igen |
| Dehidratációs funkció: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás: | 1700 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Kivehető tál: | Igen |
| Anyag: | Műanyag, Fém |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Eszköz helye: | Függetlenül |
| Üvegablak: | Igen |
| Építési típus: | Egyéni vállalkozó |
| Kábelhossz: | 1 méter |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Fogantyúk: | Igen |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Érintés |
| Csíkos kabát: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Magasság: | 303 mm |
| Mélység: | 436 mm |
| Súly: | 5,6 kg |
| Szélesség: | 324 mm |
| Csomag magassága: | 366 mm |
| Csomag szélessége: | 386 mm |
| Csomagolási mélység: | 388 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,2 kg |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | On |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Hőmérséklet-készenléti jelzés: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Bekapcsolásjelző LED: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

