Philips 3000-es sorozatú kenyérpirító HD2511/70
Kód: AGDPHITOS0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 3000-es sorozatú kenyérpirító HD2511/70| Rácstartó | Igen |
| Emelő mechanizmus | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Pirítási szintek száma | 8 |
| Automatikus kenyér középre igazítás | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Szín | Kék |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok, forgógombok |
| Jelzőfény | Nem |
| Kábeltárolás | Igen |
| Rések száma | 2 |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Szeletek száma | 2 szelet |
| Energiafogyasztás | 830 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50-60 Hz |
| Magasság | 175 mm |
| Szélesség | 278 mm |
| Súly | 1,06 kg |
| Mélység | 167 mm |
| Kábelhossz | 0,85 m |
| Csomag szélessége | 306 mm |
| Csomag magassága | 205 mm |
| Súly csomagolással együtt | 345,5 g |
| Csomagolási mélység | 194 mm |
| Veszélyes áruk | Nem |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Toasters |
|---|---|
| Súly: | 1.46 kg |
| EAN vonalkód: | 8720389037306 |
| Rácstartó: | Igen |
| Emelő mechanizmus: | Igen |
| Változtatható kéregpirítási szabályozás: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| Pirítási szintek száma: | 8 |
| Automatikus kenyér középre igazítás: | Igen |
| Leállítás/Mégse gomb: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Szín: | Kék |
| Kivehető morzsatálca: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Jelzőfény: | Nem |
| Kábeltárolás: | Igen |
| Rések száma: | 2 |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Szeletek száma: | 2 szelet |
| Energiafogyasztás: | 830 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50-60 Hz |
| Magasság: | 175 mm |
| Szélesség: | 278 mm |
| Súly: | 1,06 kg |
| Mélység: | 167 mm |
| Kábelhossz: | 0,85 m |
| Csomag szélessége: | 306 mm |
| Csomag magassága: | 205 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 345,5 g |
| Csomagolási mélység: | 194 mm |
| Veszélyes áruk: | Nem |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

