Pánev Ballarini Salina Granitium, hluboký se 2 držadly, žula, 28 cm 75002-810-0
Kód: AGDBNIGAR0116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Pánev Ballarini Salina Granitium, hluboký se 2 držadly, žula, 28 cm 75002-810-0| Vhodné pro plotny | Plyn, Elektrický, Indukční, Halogen, Keramický |
| Model | Univerzální pánev |
| Víčko v ceně | Ano |
| Odolnost vůči poškrabání | Ano |
| Materiál | Hliník, Nerezová ocel |
| Vnitřní povrch | Žula |
| Vhodný do myčky | Ano |
| Tvar | Kulatý |
| Kvalita držatel | 2 |
| Barva | Žula |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Materiál víka | Sklo |
| Tloušťka dna | 5 mm |
| Průměr | 28 cm |
| Délka | 386 mm |
| Šířka | 293 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hmotnost | 2,52 kg |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 2.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8003150508176 |
| Vhodné pro plotny: | Plyn, Elektrický, Indukční, Halogen, Keramický |
| Model: | Univerzální pánev |
| Víčko v ceně: | Ano |
| Odolnost vůči poškrabání: | Ano |
| Materiál: | Hliník, Nerezová ocel |
| Vnitřní povrch: | Žula |
| Vhodný do myčky: | Ano |
| Tvar: | Kulatý |
| Kvalita držatel: | 2 |
| Barva: | Žula |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Materiál víka: | Sklo |
| Tloušťka dna: | 5 mm |
| Průměr: | 28 cm |
| Délka: | 386 mm |
| Šířka: | 293 mm |
| Výška: | 77 mm |
| Hmotnost: | 2,52 kg |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

