Palacsintatepsi 26 cm Maestro MR-1222-D CUTE
Kód: AGDMEOGAR0245
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palacsintatepsi 26 cm Maestro MR-1222-D CUTE| Modell | Palacsinta serpenyő |
| Szín | Fekete, Zöld |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Gáz, elektromos, halogén, kerámia |
| Anyag | Alumínium |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Fedél mellékelve | Nem |
| Átmérő | 26 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását. Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144675364 |
| Modell: | Palacsinta serpenyő |
| Szín: | Fekete, Zöld |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Gáz, Elektromos, Halogén, Kerámiai |
| Anyag: | Alumínium |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Fedél mellékelve: | Nem |
| Átmérő: | 26 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

