Palacsinta forma 26 cm Maestro MR-1222-C CUTE
Kód: AGDMEOGAR0244
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Palacsinta forma 26 cm Maestro MR-1222-C CUTE| Modell | Palacsinta serpenyő |
| Főzőlapokhoz alkalmas | Halogén, Gáz, Kerámia, Elektromos |
| Szín | Kék, fekete |
| Fedél mellékelve | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Anyag | Alumínium |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Átmérő | 26 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását. Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 0.98 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144675357 |
| Modell: | Palacsinta serpenyő |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Halogén, Gáz, Kerámiai, Elektromos |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Fedél mellékelve: | Nem |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Anyag: | Alumínium |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Átmérő: | 26 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

