Neno Cibo bébiétel-készítő 300 W 300 l
Kód: AGDNNOMIB0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Neno Cibo bébiétel-készítő 300 W 300 l| Gőzölős főzési funkció | Igen |
| Tartály tartalma | 300 liter |
| Víztartály térfogata | 0,2 liter |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Hőfunkció | Igen |
| Szín | Szürke |
| Keverési funkció | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Magasság | 295 mm |
| Mélység | 140 mm |
| Súly | 1,87 kg |
| Szélesség | 259 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,9 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 313 mm |
| Csomag szélessége | 310 mm |
| Csomagolási mélység | 188 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.686 kg |
| EAN vonalkód: | 5902479672328 |
| Gőzölős főzési funkció: | Igen |
| Tartály tartalma: | 300 liter |
| Víztartály térfogata: | 0,2 liter |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Hőfunkció: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Keverési funkció: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiafogyasztás: | 300 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Magasság: | 295 mm |
| Mélység: | 140 mm |
| Súly: | 1,87 kg |
| Szélesség: | 259 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,9 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 313 mm |
| Csomag szélessége: | 310 mm |
| Csomagolási mélység: | 188 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

